Bilet Al

Online Rezervasyon

 

Şanlıurfa ilinde ve ilçelerinde(Akçakale, Harran, Viranşehir, Ceylanpınar, Siverek, Hilvan, Suruç, Birecik, Halfeti, Karaköprü, Haliliye, Eyyübiye) siz değerli hemşehirlilerineuçak bilet satışve rezervasyon hizmeti vermekteyiz. Satış yetikilisi olduğumuz havayolları;Türk Havayolları, Anadolujet, Pegasus, Onurair, Borajet, Sunexpress, Atlasjet ve tüm dünyayauçuş düzenleyen havayolları şirketlerinin sitemleri artık parmaklarınızın ucundadır. İster satış ofisimizi arayıp satış temsilcilerimizden bilgi alın, ister ofisimize uğrayın ya da isterseniz sitemize girip sistemden en uygun seferleri seçip satın alınız.Şanlıurfada uçak bileti satan Türsab A Grubu seyahat acentasıdır. Şanlıurfa satış ofisi(bürosu) olduğumuz havayolları; Türkhavayolları Şanlıurfa uçak bileti satış ofisi, Anadolujet Şanlıurfa uçak bileti satış ofisi, Pegasus Şanlıurfa uçak bileti satış ofisi, Atlasjet, Sunexpress ve Onur Air Şanlıurfa uçak bileti satış ofisi olarak hizmet vermekteyiz. Dış hatlarda en ucuz dubai uçak bileti ve en ucuz Dubai uçak bileti temin edebilirsiniz. 

Şanlıurfa Havaalından her gün:

· Anadolujet her gün Şanlıurfadan Ankaraya uçmakta bazı günler iki bazı günler ise tek sefer düzenlemektedir.
· Anadolujet her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bazı günler bazı günler iki sefer düzenlemektedir.
· Türk Havayolları her gün günde iki sefer İstanbul Atatürk Havalimanına uçmaktadır.
· Onurair Havayolları her gün İstanbul Atatürk Havalimanına uçuşlar düzenlemektedir.
· Pegasus Şanlıurfadan İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçmaktadır.

. Pegasus Şanlıurfadan İstanbul Sabiha Gökçen aktarmalı Kosova Priştine'ye hergün uçak bileti bulabilirsiniz.

. Türkhavayolları Şanlıurfadan İstanbul Atatürk Havalimanı aktarmalı Kosova Priştine'ye uçak bileti hergün bulabilirsiniz.

Sizde deneyimli uçak bileti satış personellerimizi arayarak veya sizi yormayan sitemimizden en uygun uçuşları bulabilirsiniz