HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Şark Tur;Ağustos 2013 yılında Gap bölgesinin kalbi olan Şanlıurfa’da Ahmet Yavuz önderliğinde kurulan bir seyahat acentasıdır. Ahmet Yavuz’un kuruculuğunu ve genel müdürlüğünü üstlendiği seyahat acentası kısa sürede başta Gap bölgesi olmak üzere dünyanın seçkin seyahat acentaları arasındaki yerini almıştır. Kurulduğu günden bu yana insanlara hizmet etmeyi kendisine şiyar edinmiş olan Şark Tur kadrosu üniversite mezunu olmakla beraber yıllarca turizm sektöründe çalışıp gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Şark Tur; başlıca Yurtiçi Turlar, Yurtdışı Turlar, Hac-Umre Organizasyonları, Araçkiralama(Rent a car), Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Tatil Paketleri, tüm Dünya ülkeleri için Vize İşlemleri ve Kongre-Fuar-Açılış Organizasyonlarını güçlü kadrosuyla başırılı bir şekilde düzenlemektedir. Yurtiçi Kültür Turlarımız; Gap Turları, Doğu

Vizyonumuz, Şark Tur saadete ve hizmet etmeye adanmış ruhuyla sizlere en iyialternatifleri sunarak daha kaliteli hizmet almanıza yardımcı olacaktır.

Misyonumuz,turizm sektöründe teknoloji ve insanllarla olan iletişimi profesyonyelbir şekilde kullanmayı sürdürerek daha faydalı olmak. Değişmez değerlerimiz; insana saygı, takım ruhu, dürüstlük, insanlara hizmet etmeye odaklanmak, yerinde ve zamanında hizmet etmek ve daha niceleri…

 

Sadece Bölgelerin En İyi Otelleriyle Çalışıyoruz.

Şark Tur; tüm destinasyonlarında sadece ofisimiz yetkilileri tarafından periyodik olarak bizzat denetlenen otellerle çalışmaktadır. Misafirlerimizden aldığımız dönüşler ve kendi gözlemlerimizle sürekli otel listelerimizde güncellemeler yapılmaktadır.

 

Bölgemizin En İyisiyiz.

Amacımız turizmde geldiğimiz noktayı korumak ve ülkemizi insanlarına layıkıyla tanıtmaktır. Tüm rehberlerimiz Şark Tur'a bağlı çalışmaktadır. Başka firmaların düzenlediği turlar Şark Tur üzerinden satılmamaktadır ve serbest çalışan rehberlere gruplarımız emanet edilmemektedir.

 

Grup Turu Fiyatına Kişiye Özel Turlar

Uçak bileti müsaitliği olan Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman gibi illere her tarihte istenilen bölgeye kişi sayınız ne olursa olsun münferit turlar düzenlenmektedir. Ayrıca uçak biletinde grup sayı yeterli düzeyde olduğunda Türk Havayolları(THY), Anadolujet, Pegasus, Atlasjet, Borajet, Onur air, Sunexpress gibi uçak bileti satan havayollarından indirimli fiyat alınmaktadır. Münferit turlarımızda ilkelerimiz; grup fiyatlarına en yakın fiyatlar ve kusursuz servistir.

 

Otel Değişikliği yok, Tur iptali yok

Şark Tur müşterinin onayı olmadan otel değişikliği yapmaz. Satın alınan turlarımız kesin hareketlidir.

 

Vergiler, Sigortalar Dahil, Gizli Ücret yok

Şark Tur'un verdiği tüm tur tekliflerinde ve web sitesinde duyurduğu tüm turlarda alan vergileri ve diğer tüm vergiler dahildir. Şark Tur'un verdiği tüm tur tekliflerinde ve web sitesinde duyurduğu tüm turlarda Sağlık Sigortası veya Seyahat Güvence Paketleri dahildir.

 

Sürpriz masraflar asla oluşmamaktadır.