UMRE

umre turları ve umre fiyatları sarktur.com

ŞarkTur; Hac ve Umre Turları(organizasyonları) dediğimiz zaman Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır, Elazığ, Batman, Erzurum, Bingöl, Bitlis, Erzincan, Siirt, Kilis, Malatya, Kahramanmaraş gibi illerde umre programlarında akla gelen firmadır. Şanlıurfa ilinde kurulan Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Elazığ, Batman, Erzurum, Bingöl, Bitlis, Erzincan, Siirt, Kilis, Kahramanmaraş gibi illerde ve bu şehirlerin ilçelerinde kesintisiz bir şekilde size kutsal yolucunuz olan umrede eşlik eden A grubu seyahat acentasıdır. Şarktur’un umre turları fiyatları ekonomik olup ayrıca lüx ve delüx umre programlarıda düzenlemektedir. Umre programlarımıza katılmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız…

7/24 SERVİSLİ ŞANLIURFA UÇUŞLU EKONOMİK TİP UMRE PROGRAMLARIMIZ

PEGASUS, THY VEYA CORENDON HAVAYOLLARI 2 Kişilik Odada 1 Kişi 3 Kişilik Odada 1 Kişi 4 Kişilik Odada 1 Kişi
15 GÜN,14 GECE(10 Gece Mekke, 4 Gece Medine) $ 1040 $ 1000 $ 975
20 GÜN, 19 GECE(15 Gece Mekke, 4 Gece Medine) $1.150 $ 1.065 $ 1025
MEKKE OTELİ:7/24 SERVİSLİ MEDİNE OTELİ:YÜRÜME MESAFELİ(300-400 M) NOT:Bu program PEGASUS, THY VEYA CORENDONhavayolları ile Cidde gidiş, Ciddedönüş olarak ŞANLIURFA uçuşlu yapılacaktır. TÜRK MUTFAĞI KAHVALTI +AKŞAM YEMEĞİ

MEKKEDE GEZİLECEK YERLER MEDİNEDE GEZİLECEK YERLER ÇOCUK ÜCRETLERİ ÖDEME
*Mescid-i Haram *Mescid-i Nebewi * 00-02 Yaş arası bebeler 200 dolar * Kuveyttürk ve Türkiye Finans kartlara 5 taksit imkanı sunulmaktadır.
*Cin Mescidi *Cennet-ül Baki Kabristanlığı * 02-05 Yaş arası çocuklar 600 dolar(yataksız, yemek dahil) * Kayıt oluşturduktan sonra pasaportun vize uygulamasına girdikten sonra 150 dolar iptal halinde tahsil edilir.
*Cennet-ül Mualla Kabristanlığı *Uhut Dağı ve Şehitliği * 06-11 Yaş arası çocuklar 800 dolar(yataksız, yemek dahil) * Vize, Uçak ve Otel bir bütündür, ayrı ayrı satılamaz.
*Efendimizin(SAV) Doğduğu Ev *Okçular Tepesi * 02-11 Yaş arası çocuklarda yatak talep edildiğinde normal tur programından 100 dolar indirim uygulanmkatadır. * Pasaport Şarktur personeline verilip kayıt oluşturunca % 30 tahsil edilir.
*Sevr Dağı *Mescid-i Kıbleteyn * Havaalında alınan yurtdışı çıkış pulu yolcunun sorumluluğundadır. * Kalan ödeme Tur başlangıcından en geç 1 hafta kala tahsil edilir.
*Arafat Dağı *Yedi Mescitler    
*Müzdelife *Kuba Mescidi    
*Mina *Fetih Mescidi    
*Hira Dağı *Cennet-ül Baki Mezarlığı

Şanlıurfa uçuşlu umre programlarımız yukarda bilgilerinize sunulmuştur. Sizlerde her ay yapılan umre programlarımıza katılabilirsiniz.